Prostor pro radost

Malý film o velké odvaze. Nebát se vyplout, nebát se fantazírovat a jen tak hned toho nenechat.

Skroluj dolů

Nabrat vítr do plachet

Pro ZUŠ Střezina v Hradci Králové jsme vytvořili spot Prostor pro radost, kterým jsme chtěli vyslovit, v čem vidíme poslání a společenský přínos této instituce. Její plavbě jsme dali nový směr.

Všichni jsme na jedné lodi

4obory

Aby vynikly jednotlivé výukové obory školy HUDBA, TANEC, VÝTVARKA, DIVADLO, zvolili jsme rukodělné pojetí spotu. Chtěli jsme tvořit rukama, stejně jako děti na Střezině.

100%radost

Velká část našeho týmu prošla branami ZUŠ na Střezině, proto jsme jí chtěli vrátit energii, kterou do nás vložila. Dostali jsme k tomu maximální tvůrčí svobodu a důvěru po celou dobu tvorby.

Velká igelitová iluze

Jak vznikala největší igelitová iluze? Podívejte se na filmy o filmu a třeba nasajete trochu z pohodové atmosféry natáčení spotu v Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci.

  

Názory a řeči z kuloárů

Jak to vidí klient

Spolupráce byla skvělá. Cítil jsem opravdový zájem všech zúčastněných o co nejlepší výsledek, nikoliv jen o formální „zaměstnání" či zakázku. Děkuji!

Karel Šust
ředitel ZUŠ Střezina

Jak to vidí klient

Spolupráce přinesla nové úhly pohledu na školu, její činnost a celkové klima. Pojmenovala charakteristické vztahy a zvyklosti, které jsme sami dosud nedokázali výstižněji formulovat.

Mgr. Radek Škeřík
zást. ředitele ZUŠ Střezina
Nenechte si vše jen pro sebe
Napište nám

Další projekt

Onlinejazyky.cz

Portfolio